Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMassi otwiera nowe ekspozycje łazienek na wschodzie, w tym w Kazachstanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lyubov Papurina | 2020-02-20 10:06:13
kazachstan, polska, łazienki, wyposażenie wnętrz

Pod koniec stycznia miała miejsce delegacja zespołu Massi do Kazachstanu i Kirgistanu, podczas której odbyły się uroczyste otwarcia dwóch ekspozycji łazienek. W ciągu najbliższych tygodni Massi rozwinie ekspozycje w kolejnych czterech salonach łazienkowych - w tym na terenie Mongolii i Tadżykistanu.

Koniec stycznia 2020 to wytężony czas pracy zespołu Massi: przygotowania do jednego z największych wydarzeń w branży wyposażenia wnętrz i designu - 4 Design Days w Katowicach zbiegły się z rozwojem ekspansji na rynkach wschodnich.

Podczas tygodniowej delegacji do Kazachstanu i Kirgistanu Maciej Siejka - Prezes Zarządu oraz Tomasz Piszczyński - Produkt Manager, wzięli udział w dwóch uroczystych ceremoniach otwarcia ekspozycji Massi na terenie Kazachstanu oraz Kirgistanu. Uruchomienie działań sprzedażowych połączone było ze szkoleniami dla lokalnego zespołu handlowego oraz prezentacjami dla kilkuset projektantów wnętrz współpracujących z salonami w Ałmaty oraz Biszkeku.

- Na ekspozycje w nowo otwartych salonach trafiły produkty, które pozwolą na wyposażenie całych łazienek w oparciu o asortyment Massi - w tym w wanny wolnostojące, modele do zabudowy, umywalki wolnostojące i nablatowe a także miski WC i pełne linie armatury. Produkty zrobiły duże wrażenie na projektantach, którzy docenili elegancki ale jednocześnie uniwersalny design Massi. Za nami pierwsze otwarcia zakończone dużym sukcesem - jednak to dopiero początek naszej drogi na wschód. W kolejnych tygodniach planowane jest uruchomienie sprzedaży również na kolejnych rynkach - na terenie Mongolii i Tadżykistanu. - komentuje Maciej Siejka, Prezes Zarządu Massi.

-------------------------

Massi

Massi to polska firma rodzinna o wieloletnich tradycjach w branży wyposażenia łazienek. Misją Massi jest ułatwianie tworzenia łazienek, w których Użytkownicy mogą w pełni poczuć się sobą. Dlatego rozwija ofertę zestawów do wyposażenia całej łazienki pozwalających na szybszy i łatwiejszy dobór kompletu produktów do wymarzonego wnętrza.

Więcej na www.massi.pl