Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAlmaty Investment Forum-2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lyubov Papurina | 2019-11-12 07:22:25
kazachstan, ałmaty, inwestycje, forum, współpraca

Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. w Kazachstanie uprzejmie informuje, iż w dniu 27 listopada 2019 roku w Ałmaty odbędzie się Almaty Investment Forum-2019.

Forum jest ekskluzywnym spotkaniem ponad 500 przedstawicieli wiodących międzynarodowych spółek, inwestorów, liderów różnych sektorów światowego biznesu, którzy zainteresowani są rozwojem Kazachstanu i uczestniczą w tworzeniu nowego modelu wzrostu gospodarczego, zapewniającego globalną konkurencyjność miasta Ałmaty oraz udostępniającego nowe możliwości dla inwestorów zagranicznych.

Podstawowymi tematami do domówienia podczas Forum będą możliwości inwestycyjne dla współpracy w Ałmaty, rozwój innowacji i przedsiębiorczości, turystyka, inwestycje w edukację i medycynę, podstawowe tendencje regionalnego rynku nieruchomości.

Bardziej szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://almatyinvestmentforum.kz/en

W pliku do pobrania znajduje się program Forum zawierający dane kontaktowe organizatorów.
Pliki do pobrania

program Forum (eng.)
pdf | 1.16 MB
Pobierz
program Forum (ros.)
pdf | 1.75 MB
Pobierz