Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOtwarcie Centrum Słuchu i Mowy Medincus w Kazachstanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lyubov Papurina | 2019-09-11 12:33:04
kazachstan, szymkent, ochrona zdrowia

W sierpniu 2019 r. Centrum Słuchu i Mowy Medincus uroczyście utworzyło placówkę medyczną w Szymkencie.

W Centrum Słuchu i Mowy w Szymkencie przeprowadzane są konsultacje lekarskie i badania diagnostyczne. Specjaliści ustawiają i serwisują systemy implantów słuchowych, pomagają też dobrać i ustawić nowoczesne aparaty słuchowe. Przychodnia wykorzystuje również, przy wsparciu polskich specjalistów, rozwiązania telemedyczne, w tym telefitting (zdalne dopasowanie systemu implantu ślimakowego). Oferta Centrum Słuchu i Mowy cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczne grono osób, które wzięły udział w badaniach słuchu prowadzonych przez lekarzy Medincusa w trakcie dni otwartych na placówce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lekarze otolaryngolodzy, audiolodzy, logopedzi i technicy słuchu w nowo otwartej specjalistycznej przychodni konsultują zarówno dorosłych jak i dzieci. Wszyscy specjaliści odbyli staż w Kajetanach i stale poszerzają wiedzę dzięki regularnym szkoleniom prowadzonym przez specjalistów z Polski. Działania te zapewniają wysokie standardy leczenia. Polscy lekarze planują także regularne wizyty w placówkach w celu konsultacji pacjentów i wsparcia filii zagranicznych.

Dodatkową usługą Centrum są inhalacje z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu – inhalatora AMSA oraz terapia SPPS-S stosowana u dzieci, które mają trudności z koncentracją uwagi, z czytaniem i pisaniem, jąkaniem i zaburzeniami głosu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Centrum Słuchu i Mowy w Szymkencie w zakresie leczenia operacyjnego ściśle współpracuje ze Szpitalem Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy Medincus (Kajetany, Polska). To nowocześnie wyposażony oddział otorynolaryngologiczny wraz z blokiem operacyjnym, w skład którego wchodzą dwie sale operacyjne. Specjalistyczna i profesjonalna opieka gwarantuje pacjentom szybki powrót do zdrowia.

Konsultacje i badania za granicą realizowane są nie tylko w ramach filii, dotyczą szerszej współpracy. W 2018 r. w Szymkencie lekarze z Medincusa zaangażowali się w pilotażowe badania przesiewowe słuchu u 300 dzieci w wieku szkolnym, zostały one przeprowadzone przez polskich specjalistów przy wsparciu lokalnych lekarzy.

Sieć Centrum Słuchu i Mowy Medincus od 17 lat świadczy usługi w zakresie badań diagnostycznych, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, sprzedaży aparatów słuchowych i implantów słuchowych. W sieci działa 12 placówek w Polsce i 7 filii zagranicznych. Rocznie wykonywanych jest ponad 2500 zabiegów operacyjnych oraz 140 tysięcy konsultacji lekarskich.

 

Dane kontaktowe:

160011 Szymkent, al. Kunajewa 91 

tel.: +7 (7252) 78 40 40

mob.: +7 708 478 40 40

Email: shymkent@medincus.kz

www.medincus.kz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert