Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPobyt polskich delegacji biznesowych w Nur-Sułtanie w dniach 15-17 maja 2019 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lyubov Papurina | 2019-06-04 10:09:19
kazachstan, it, ict

W dniach 15-17 maja 2019 roku ZBH PAIH S.A. w Kazachstanie gościło delegacje dwóch firm polskich.

W dniach 15-17 maja br. w Nur-Sułtanie przebywał Pan Konrad Zach - Członek Zarządu OEX24 Sp. z o.o. (polska platforma e-commerce). Firma jest bardzo zainteresowana nawiązaniem współpracy z kazachstańskimi partnerami. Podczas pierwszego pobytu w Kazachstanie, firmę aktywnie wspierało ZBH, aranżując spotkania z lokalnymi firmami.

W dniu 15 maja br. odbyły się spotkania w Międzynarodowym Parku Technologicznym IT start-upów „Astana Hub” z udziałem członków Parku oraz z przedstawicielami firmy Sever Group.

W dniu 16 maja br. przedstawiciel OEX24 Sp. z o.o. uczestniczył w spotkaniach w Holdingu Narodowym BAITEREK (odpowiednik Grupy PFR), z udziałem Prezes Zarządu Funduszu Rozwoju Przedsiębiorczości DAMU (odpowiednik PARP) oraz w Międzynarodowym Centrum Finansowym Astana.

Podczas rozmów strony omówiły możliwości dalszej współpracy oraz uzgodniły kontakt roboczy.

 

W dniu 17 maja br. w Nur-Sułtanie, w ramach Astańskiego Forum Ekonomicznego odbywało się wydarzenie Kazakhstan Global Investment Roundtable, organizowane przez Narodową Spółkę KAZAKH INVEST. W przedsięwzięciu aktywny udział wzięli przedstawiciele firmy FCA Sp. z o.o. w składzie:

  • Pan Krzysztof Rychlik – Prezes Zarządu
  • Pan Marcin Sobieraj – Dyrektor ds. globalnych sprzedaży
  • Pan Andrzej Stefański – Doradca Zarządu

W biurze ZBH w Kazachstanie odbyło się spotkanie w/w delegacji z potencjalnym partnerem – firmą KazEnergoKabel.