Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie Stoisko Narodowe podczas targów urody SuluExpo w Astanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lyubov Papurina | 2018-11-16 12:52:45
kazachstan, targi, kosmetyki, stoisko narodowe

W dniach 8-10 listopada br. w Astanie odbywały się targi urody SuluExpo. Podczas wydarzenia Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. zorganizowało Polskie Stoisko Narodowe, na którym przedstawione były następujące firmy polskie:

  • Indigo Nails Sp. z o.o. Sp k. (Łódź) z marką INDIGO – lider na rynku w Polsce w kategorii produktów do paznokci oraz produktów spa.
  • Inter Fragrances LARA Edyta Pawluskiewicz (Poznań) z marką Seboradin – producent leczniczo-pielęgnacyjnych preparatów do włosów.
  • Laboratoire L’Ideal Parisien Sp. z o.o. (Kraków) – usługi produkcyjne wyłącznie dla klientów zewnętrznych – produkty kosmetyczne, wyroby medyczne, weterynaryjne oraz suplementy diety jako private label.
  • Inspire Sp. z o.o. (Warszawa) z marką Beauty Face – producent kosmetyków i profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych do twarzy z wykorzystaniem najnowszych odkryć w biotechnologii i aktywnych składników pochodzenia naturalnego.

Stoisko PAIH S.A. zostało wyróźnione wśród innych uczestników targów I otrzymało nagrodę podczas przyjęcia z okazji rozpoczęcia wydarzenia.