.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuVI Forum Przedsiębiorstw Branży Przemysłu Maszynowego w Astanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lyubov Papurina | 2018-12-20 10:16:05
forum, biznes, kazachstan, maszyny

W dniach 20-21 września 2018 r. w Astanie odbędzie się VI Forum Przedsiębiorstw Branży Przemysłu Maszynowego, organizowane przez Związek Przemysłu Maszynowego Kazachstanu przy wsparciu Rządu RK i Krajowej Izby Przedsiębiorców Kazachstanu „Atameken”.

Oczekuje się, że w wydarzenie weźmie udział ok. 900 delegatów z ponad 30 krajów, a także kierownictwo wiodących firm kazachstańskich i zagranicznych, przedstawiciele sektora publicznego, instytucji rozwoju, stowarzyszeń skupiających biznes oraz organizacji pozarządowych.

W ramach Forum planowane jest omówienie zagadnień inwestycyjnych, rozwoju innowacyjnych obiektów produkcyjnych oraz nawiązanie relacji pomiędzy przedsiębiorstwami branży maszyn i urządzeń.

Aby wziąć udział w Forum, należy dokonać rejestracji za pomocą linku: http://smkz.kz/en/vi-forum-2/

Udział w Forum jest bezpłatny.

W razie dodatkowych pytań można zwracać się bezpośrednio do Związku Przedsiębiorstw Branży Przemysłu Maszynowego Kazachstanu: tel.: +7 7172 792793 /94/ 95/, e-mail: info@smkz.kz.

Prezentacja i agenda wydarzenia w języku angielskim znajduje się w pliku do pobrania.

 

 
Pliki do pobrania

AKMI PRESENTATION
pdf | 724.26 KB
Pobierz
Forum 2018 programme
pdf | 336.96 KB
Pobierz