.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUdział ZBH w Kazachstanie i firm polskich w targach Mining Week Kazakhstan

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lyubov Papurina | 2018-08-08 07:22:46
kazachstan, targi, górnictwo

W dniach 24-26 kwietnia 2018 roku w Karagandzie odbyła się XIV Międzynarodowa Wystawa technologii oraz sprzętu dla górniczo-metalurgicznego kompleksu i racjonalnego wykorzystania złóż „Mining Week Kazakhstan”.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. w Kazachstanie miało na targach własne stoisko informacyjne, z którego skorzystała firma AZIS - Mining Service Sp. z o.o., która oferowała m.in. sprzęt przeciwpożarowy dla kopalń. Przedstawiciele firmy odbyli na stoisku rozmowy z potencjalnymi partnerami z Kazachstanu.

W targach z własnymi stoiskami uczestniczyły następujące firmy polskie:

  • Famur - producent maszyn górniczych
  • MWM Elekro Sp. z o.o. - projektowanie, prefabrykacja, kompletacja, zabudowa, uruchomienie i optymalizacja oraz serwisowanie górniczych wyciągów szybowych z wszystkimi jego elementami
  • Grupa Powen-Wafapomp S.A. - producent pom przemysłowych. Firma korzystała ze stoiska MWM Elektro Sp. z o.o.
  • MDJ Electronic - firma inżynierska, dostarczająca skuteczne i kompleksowe rozwiązania w zakresie elektroniki oraz automatyki przemysłowej i sterowania
  • Tubes International Kazachstan (filia polskiej firmy Tubes International od 2010 roku skutecznie działa na terenie Kazachstanu) - firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz przewodów i elementów hydrauliki siłowej dla wszystkich gałęzi przemysłu

Ponadto, targi odwiedziły firmy:

  • EKO-WIN - dystrybutor maszyn i urządzeń górniczych, w tym urządzeń odpylających typu UO, lutni wirowych typu WIR i wentylatorów typu GWE.
  • MOJ S.A. - firma oferuje szeroki asortyment sprzęgieł przemysłowych, sprzęt wiertniczy oraz tzw. urządzenia małej mechanizacji dla górnictwa.