Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUdział WPHI w Ałmaty oraz polskich firm w targach budowlanych „KazBuild 2017”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Yuliya Kalchun-Nabiyeva | 2017-09-19 08:09:37
wystawa, kazbuild, kazbuild 2017, wystawa budowlana, budownictwo, wphi, udział w targach

W dniach 5-8 września br. w Ałmaty odbyły się następujące wydarzenia: XXIV Międzynarodowa Wystawa Budownictwa oraz Wyposażenia Wnętrz w Kazachstanie „KazBuild/WorldBuild Almaty 2017 ”oraz X Wystawy Międzynarodowej Sprzętu AGD i Przemysłowych Urządzeń dla systemów ogrzewania, zaopatrzenia w wodę, instalacji wodociągowych, klimatyzacji i wentylacji „Aquatherm Almaty 2017”.

Na targach „KazBuild/WorldBuild Almaty 2017” wzięło udział ponad 320 wystawców z ponad 20 krajów. W tym roku na targach zostało zorganizowane stoisko narodowe przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), które było obsługiwane m.in. przez pracownicę WPHI w Ałmaty – Panią Julię Kalczun-Nabijewą.

Na stoisku narodowym wystawiały się następujące firmy polskie: POL-PLAN Sp.J., Kan Group, PROFIGIPS Sp. z o.o., LEIMRO Sp. z o.o., Phoenix Distribution Ltd Sp. z o.o.

Ponadto, na targach własnymi stoiskami informacyjnymi dysponowały następujące firmy: Zakład Usług Studziennych, Jumarpol Sp. z o.o. Sp.K., FreeVolt Sp. z o.o., OLAN Sp. z o.o., Hipar Sp. z o.o., Rewa Sp. z o.o, Wschodni Klaster Budowlany, AGRO-WIKT Sp. z o.o., ASSA ABLOY Mercor Doors Sp. z o.o.

W roli zwiedzających na targach pojawiły się delegacje z województw świętokrzyskiego, lubuskiego oraz pojedyncze firmy z Polski: Rynny Sp. z o.o., Barlinek S.A.