Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIV edycja międzynarodowych targów maszyn i urządzeń dla rolnictwa AJYL AGRO 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marina Simonowa | 2016-06-01 10:07:46
mt "ajyl agro 2016", biszkek, branża rolno-spożywcza

MT maszyn i urządzeń dla rolnictwa AJYL AGRO 2016, Biszkek

W dniach 25-27 maja 2016 r. w Biszkeku odbyła się сzwarta edycja międzynarodowych targów maszyn i urządzeń dla rolnictwa AJYL AGRO 2016. W targach wzięło udział ponad 30 firm z 20 krajów (m.in. z Polski, Chin, Białorusi, Niemiec, Rosji, Turcji, USA, Włoch). W ceremonii otwarcia targów uczestniczyli przedstawiciele administracji rządowej KR, w tym m.in. I Wicepremier KR – Pan Muchamettkalyj Abulgazijew oraz Minister Rolnictwa i Melioracji KR – Pan Tyrdynazir Bekbojew.

Na targach własnym stoiskiem dysponował Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Astanie oraz obecni byli przedstawiciele następujących firm: URSUS S.A. (maszyny rolnicze), koncern NEW HOLAND (kombajny zbożowe), RIELA Sp. z o.o. (silosy, suszarnie, oczyszczalnie, mieszalnie pasz itp.), IUVO Sp. z o.o. (rozwiązania innowacyjne dla rolnictwa).

Ponadto, targi wizytował przedstawiciel polskiej firmy UNIA GROUP (maszyny rolnicze).

Firma URSUS zaprezentowała na targach eksponat w postaci przywiezionego z Polski traktora, który wzbudził ogromne zainteresowanie wśród uczestników wystawy.