Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja obuwnicza, zorganizowana przez Komisję UE przebywała w Ałmaty

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lyubov Papurina | 2016-04-13 10:44:02
kazachstan, unia europejska, obuwie

W dniach 4-5 kwietnia br. w Ałmaty przebywała misja handlowa z branży obuwniczej, współorganizowana przez Komisję Unii Europejskiej i Europejską Konfederację Przemysłu Obuwniczego.

W misji uczestniczyło 36 firm, w tym jedna z Polski (RYŁKO), z takich krajów jak: Austria, Francja, Grecja, Hiszpania, Niderlandy, Polska, Portugalia, Włochy.

W dniu 4 kwietnia br. uczestnicy misji odbyli wizytę studyjną w szeregu sieci handlowych, zajmujących się dystrybucją obuwia w Ałmaty, a w dniu 5 kwietnia br. uczestniczyli w mini wystawie zorganizowanej w salach recepcyjnych hotelu Ritz Carlton w Ałmaty. Wystawę odwiedził, a także uczestniczył w konferencji prasowej, zorganizowanej przez przedstawicieli Komisji UE i Europejską Konfederację Przemysłu Obuwniczego, Pan Radca Włodzimierz Kurowski – Kierownik WPHI w Ałmaty.

Obuwie prezentowane przez firmę RYŁKO przyciągało uwagę zwiedzających i dobrze prezentowało się na tle wyrobów renomowanych firm włoskich czy hiszpańskich.