Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMIsja firm polskich do Ałmaty (1-4 marca 2016 r.)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lyubov Papurina | 2016-03-09 07:23:27
kazachstan, misja gospodarcza, transport, logistyka, budownictwo


W dniach 1 - 4 marca 2016 r. w Ałmaty przebywała misja gospodarcza, reprezentująca branżę transportowo-logistyczną oraz budowlaną, zorganizowana przez firmę TETO-LEDER.
Prócz organizatora, oraz firmy wspierającej EREGA (Litwa), w składzie misji znajdowały się następujące firmy: RYTM TRADE Sp. z o.o. (Tychy), PDP LOGISTICS Sp.J. (Biała Podlaska), MAREX Sp. J. (Jarosław).
W dniu 3 marca br. przedstawiciel WPHI w Ałmaty – Pan Radca Włodzimierz Kurowski – Kierownik Wydziału uczestniczył w spotkaniu z przedstawicielami w/w firm, w trakcie którego dokonał prezentacji nt. stanu kazachstańskiej gospodarki oraz stanu i perspektyw polsko-kazachstańskiej współpracy gospodarczej, a także udzielił indywidualnych porad co do perspektyw i możliwości zaistnienia na kazachstańskim rynku.
Uczestnicy misji otrzymali przewodniki gospodarcze po rynku Republiki Kazachstanu oraz Kirgiskiej Republiki oraz indywidualnie przygotowane listy referencyjne.
Następnie odbyło się seminarium gospodarcze, połączone z rozmowami B2B.