Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja zorganizowana przez Polsko-Kazachstańską Izbę Handlowo-Przemysłową

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lyubov Papurina | 2015-11-06 11:41:13
aktualności, kazachstan, misja gospodarcza


W dniach 26 – 29 października 2015 r. w Ałmaty przebywała misja gospodarcza, reprezentująca branżę ochrony środowiska i energetyczną, zorganizowana przez Polsko-Kazachstańską Izbę Handlowo-Przemysłową.

W składzie misji znajdowały się następujące firmy: HORUS ENERGIA Sp. z o.o. (Sulejówek), P.P.U.H. REMIX-OIL (Przecław), AGATA (Gozd) , VISIMIND Ltd Sp. z o.o. (Olsztyn), ENERGY COMPOSITES Sp. z o.o. (Wodzisław Śląski), HPE 8 Sp. z o.o. (Łomianki).

W dniu 27 października br. uczestnicy misji zwiedzili targi PowerKazakhstan’2015, a dzień później (28 października 2015 r.) w salach recepcyjnych hotelu Astana Int’l w Ałmaty odbyło się forum gospodarcze, połączone z rozmowami B2B, w otwarciu którego uczestniczył przedstawiciel Konsulatu Generalnego RP w Ałmaty – Pan Wicekonsul D. Braciszewski, WPHI w Ałmaty reprezentowała Pani Marina Simonova - Specjalistka.

W dniu 29 października br. w siedzibie WPHI w Ałmaty Pan Radca Włodzimierz Kurowski, Kierownik Wydziału spotkał się z uczestnikami misji. W trakcie spotkania Pan Radca W. Kurowski dokonał prezentacji nt. stanu kazachstańskiej gospodarki oraz stanu i perspektyw polsko-kazachstańskiej współpracy gospodarczej, a także indywidualnych porad co do perspektyw i możliwości zaistnienia na kazachstańskim rynku.