Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium dla polskich uczestników MT Kazbuild` 2014

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-09-12 07:14:38
aktualności

W dniu 3 września 2014 r. w siedzibie WPHI w Ałmaty Kierownik Wydziału, I Radca – Pan Andrzej Stefański dokonał prezentacji dla 5 polskich firm (HYDRO-VACUUM, PURMO, AQUER, EGA, ANGELA RUGS & CARPETS FACTORY), uczestniczących w targach KazBuild`2014 lub je wizytujących.

W dniu 3 września 2014 r. w siedzibie WPHI w Ałmaty Kierownik Wydziału, I Radca – Pan Andrzej Stefański dokonał prezentacji dla 5 polskich firm (HYDRO-VACUUM, PURMO, AQUER, EGA, ANGELA RUGS & CARPETS FACTORY), uczestniczących w targach KazBuild`2014 lub je wizytujących. Prezentacja dotyczyła stanu i perspektyw polsko-kazachstańskiej współpracy gospodarczej. Po zakończeniu prezentacji Pan I Radca Andrzej Stefański odpowiedział na szereg pytań związanych ze specyfiką prowadzenia działalności firm zagranicznych na rynku kazachstańskim. Uczestnicy seminarium otrzymali materiały informacyjne w postaci przewodników rynkowych oraz płyt CD z opracowaniem nt. branży budowlanej w Kazachstanie.